• Dzień Tosta

• W dniu 23 lutego 2023r. obchodziliśmy w naszej szkole – z inicjatywy  samorządu szkolnego – Dzień Tosta. Można było zjeść na śniadanie lub na obiad smaczne tosty, przygotowane przez uczniów, nauczycieli i panią kucharkę. Każdy uczeń w tym dniu miał za zadanie przynieść do szkoły tosty na drugie śniadanie. Było smacznie.

• Walentynki

• Dnia 14 lutego w naszej szkole obchodzono Dzień Świętego Walentego. Z tej okazji przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego rozdali wybranym uczniom kartki wrzucone wcześniej do skrzynki walentynkowej oraz obdarowali wszystkich słodkim serduszkiem.

• Dzień Bezpiecznego Internetu

• Dnia 7 lutego w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu. W tym celu zorganizowane zostały zajęcia edukacyjne w dwóch grupach wiekowych: klasy 0 - III oraz klasy IV - VIII. Podczas prezentacji multimedialnej uczniowie zapoznani zostali z zasadami bezpiecznego korzystania z zasobów internetowych oraz obejrzeli filmy edukacyjne „Owce w sieci” część I i II i  „Sieciaki.pl – bezpieczeństwo korzystania z Internetu”.

Dzień Bezpiecznego Internetu: każdy ponosi odpowiedzialność za to, co robi w Sieci

Nauczyciele organizujący tegoroczne działania w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu mają nadzieję, że zwrócili uwagę na to, że każdy internauta może przyczynić się do tego, aby Internet był miejscem bezpiecznym i pozytywnym.- Pamiętajmy, że każdy z nas ponosi odpowiedzialność za to, co robi w Sieci i w jaki sposób z niej korzysta.